Ukrainian Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Turkish

м. Черкаси, вул. Оборонна 13,
        (472) 56-90-13
 +38 (098) 308-19-34

Готельно-розважальний комплекс «ВЛАДА» - це унікальна перлина в культурно-розважальному житті міста Черкаси, що пропонує своїм відвідувачам готельні номери, комплекс загальних російських лазень (парильня, басейн та кімната відпочинку), окремі російські лазні з номерами люкс, окремі будиночки та ресторан "Колиба".

ГРК "ВЛАДА" - розташований в мальовничому куточку України за адресою: м. Черкаси, вул. Оборонна 13.

Як відомо, чим далі від центру - тим ближче до природи. ГРК "ВЛАДА" зберіг традиції та ритуали паритись, які зародилися дуже і дуже давно. Російська лазня – чи не сама старовинна, оскільки її виникнення відноситься приблизно до того ж періоду, що і саме зародження племені слов'ян. Ще й писемності як такої не було, а ми вже бачимо в усній народній творчості згадування про лазню і її цілющу силу. Адже в банній процедурі ніби зливаються воєдино дві найбільш сильні природні стихії - вогонь і вода. Древні слов'яни, як відомо, були язичниками за своїм віруванням і поклонялися самим різним богам. І найбільш "сильними", а отже, найбільш шанованими були бог Сонця і Вогню, і  богиня Дощу і Води. Поєднуючи дві ці сили під час банної процедури, древні слов'яни ніби залучали їх на свій бік і, таким чином, переймали частину їхньої могутності.

Лазня - один з найулюбленіших і доступних видів відпочинку, але, на жаль, нас, людей сучасності, засмоктала рутина міської метушні, і все більше ми пов'язуємо відпочинок в місті з походами в клуби і ресторани, де вдихаємо тютюновий дим і кондиціоноване повітря, що  ж, звичайно, не додає нам здоров'я. Ми пропонуємо Вам стати родоначальником традиції в колі своїх друзів і близьких і прищепити їм любов до корисного і чистого банного відпочинку, який не лише зміцнює тіло, але й виліковує душу!

Ми запрошуємо Вас відвідати оазис здоров'я в кам'яних джунглях!

  

 
На верх